خانه

Sino Used Vehicles Export Center نمایه شرکت

نمایه شرکت

مرکز صادرات وسایل نقلیه استفاده شده Sino (SUVEC) یک پلتفرم حرفه ای در زمینه صادرات وسایل نقلیه تجاری استفاده شده و صادرات وسایل نقلیه مسافری است.

ما با تکیه بر منابع قدرتمند و بک گراند منبع ، ما جامع ترین تهیه وسایل نقلیه مورد استفاده در چین و منابع خدمات را به مشتریان جهانی ارائه می دهیم.

ما خدمات نمایش و فروش را برای انواع مختلف وسایل نقلیه استفاده شده ارائه می دهیم:

برای اتوبوس ها ، مانند مربی اتوبوس ، اتوبوس شهری ، اتوبوس مدرسه ، اتوبوس Coaster ، مارک ها شامل YUTONG ، GOLDEN DRAGON ، HIGER ، ZHONGTONG ، TOYOTA و غیره می شوند.

برای کامیون ها ، مانند کامیون کمپرسی ، کامیون تراکتور ، کامیون های هدف خاص ، مارک ها شامل SINOTRUK HOWO ، DONGFENG ، SHACMAN ، BEIBEN ، HUALING و غیره هستند.
ما از وسایل نقلیه موجودی با تخفیف های زیاد در بورس استفاده کرده ایم ، از خودروهای با نسبت کارایی به قیمت بالایی که ارزیابی و بازرسی شده اند استفاده کردیم. با غربال کردن و برقراری ارتباط چند بعدی بر اساس انتظار مشتری و دانش تخصصی ما ، هر سفارش ما ارائه خواهیم داد. بهترین انتخاب شما ، ما اطمینان خواهیم داد که هیچ گونه نگرانی در مورد انتخاب وسیله نقلیه شما وجود ندارد!

خدمات مرمت و بازسازی سفارشی وسایل نقلیه استفاده شده در دسترس است ، پوشش طراحی نوسازی ، بهره برداری ، بازرسی و صدور گواهینامه سخت افزار و نرم افزار وسایل نقلیه ، اطمینان از هر نوع تحویل وسایل نقلیه مطابق با الزامات بازار منطقه ای و الزامات شخصی سازی شده مشتری. شما می توانید از بافت کاملاً جدید با قیمت وسایل نقلیه استفاده شده!

خدمات تأمین قطعات یدکی مرزی برای بازارهای پس از فروش لازم است تا اطمینان حاصل شود كه مشتریان هیچ نگرانی در مورد مسائل مربوط به نگهداری ندارند.

ما به ترتیب تدارکات مرزی ، ترخیص سفارشی ، بازرسی و صدور گواهینامه و سایر خدمات مورد نیاز در تجارت خودروهای مرزی ، کمک می کنیم ، این راه حل یک مرحله ای اطمینان حاصل می کند که مشتریان از معامله ای بدون نگرانی بهره مند می شوند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

نحوه خرید

برخلاف اتومبیل های مسافربری استاندارد ، وسایل نقلیه تجاری خاص هستند ، گزینه های بیشتری در مورد مشخصات دارند و مشتریان معمولاً بر اساس تقاضای تجارت خود درخواست سفارشی سازی می کنند.

برای وسایل نقلیه تجاری استفاده شده ، برای آماده سازی وسایل نقلیه برای استفاده تجاری ، ممکن است به ترمیم و تعمیر نیاز باشد.

بنابراین در SUVEC ما سرویس و سفارش را در پلتفرم ارائه نمی دهیم. در این صورت ، کارشناسان وسایل نقلیه استفاده شده ما با هر مشتری گپ و گفتگو می کنند و در مورد هر شرایطی که ممکن است داشته باشید بحث خواهیم کرد. ما مشخصات خود را با شما تأیید می کنیم و برای تأیید شما قرارداد رسمی می گذاریم.

برای وسایل نقلیه استفاده شده ، از آنجا که آنها توسط هر واحد منحصر به فرد هستند ، ما در 5 روز کاری پس از تایید قرارداد توسط شما ، مبلغ پیش پرداخت را می خواهیم. در صورت عدم دریافت زمان پرداخت مبلغ توافق شده ، این مورد را باز می کنیم تا فروش را برای سایر مشتریان باز کنیم.

در همین حال ، ما خدمات جایگزینی و مرمت قطعات اصلی مورد استفاده در وسایل نقلیه را ارائه می دهیم. همانطور که می توانید تصور کنید ، خدمات سفارشی دیگری نیز وجود دارد که ممکن است شما نیاز داشته باشید ، بنابراین ممکن است لازم باشد قبل از انجام معامله ، با کارشناسان وسایل نقلیه استفاده شده ما گفتگو کامل داشته باشید.

نکات: کارشناسان وسیله نقلیه ما نه تنها بحث فنی و تجاری را با شما ارائه می دهند بلکه می توانند در صورت امکان تخفیف و سایر مزایا را به شما ارائه دهند. بنابراین ، با آنها ارتباط برقرار کنید!

چین Sino Used Vehicles Export Center نمایه شرکت چین Sino Used Vehicles Export Center نمایه شرکت چین Sino Used Vehicles Export Center نمایه شرکت چین Sino Used Vehicles Export Center نمایه شرکت
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

مارک های : Yutong ، SINOTRUK HOWO ، Golden Dragon، Higer، Toyota، FOTON، Dongfeng

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 1000000-5000000

سال تاسیس : 2015

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

پیام بگذارید

ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت